Letni obóz "One Passion TKD Camp", Jantar

 

Wyjazd na obóz letni Jantar 2019

Zbiórka do wyjazdu 16 sierpnia o godzinie 5:30 na parkingu przy przystanku PKP Świdnik Wschód (https://goo.gl/maps/ZqoBzPsqnwh5r2Yo7) na parkingu od strony ul. gen. Maczka. Planowany odjazd o godzinie 6.00. Autokar klasy turystycznej zapewnia firma Krzysztonix http://www.wynajemautobusu.pl

Co zabieramy na obóz? Pierwsze informacje,

1. Odzież do trenowania. Zabieramy białe doboki z pasami, gdyż planujemy oficjalne treningi, zdjęcia grupowe i pojedyncze itp. Oprócz tego prosimy o wzięcie dużego zapasu "roboczych" strojów treningowych, czyli koszulek T-shirt, spodenek, spodni treningowych itp. Ze względu na fakt, że znaczną część treningów planujemy na świeżym powietrzu, prosimy nie wybierać do tego celu drogich ubrań, które będzie w razie czego żal zabrudzić. Dodatkowo obuwie sportowe do trenowania w terenie.

2. Sprzęt do walki sportowej - kto posiada i potrzebuje. W praktyce - jeśli ktoś używał sprzętu w ubiegłym sezonie, będzie go potrzebował także na obozie. Jeśli ktoś jeszcze go nie używał, a ma, proszę skontaktować się ze swoim trenerem prowadzącym, aby uzyskać informację, czy będzie brał udział w treningach walki.

3. Odzież codzienną: dużą liczbę koszulek T-shirt, duży zapas bielizny, co najmniej jedną ciepłą bluzę na chłodniejsze dni, obowiązkowo kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy (wskazane 2 komplety), wygodne obuwie (pełne oraz sandały/klapki na plażę i przy basenie, klapki pod prysznic i do domków), czapkę letnią z daszkiem, ręcznik mały i duży, ew. ręcznik plażowy.

4. Przybory toaletowe oraz środki higieniczne oraz do opalania (krem, olejek, spray)

5. Prowiant i wodę do picia na drogę. Przewidziany jest postój na posiłek w trasie, świadczenia w ośrodku mamy od kolacji (godz. 18.30). Jeśli ktoś ma, można zabrać bidon z filtrem do napełniania wodą z kranu. W drodze powrotnej uczestnicy otrzymają prowiant.

6. Kieszonkowe na wyjazd - w drobnych nominałach. Można przekazać pieniądze wychowawcy grupy w kopercie opisanej nazwiskiem dziecka, kwotą i ew. wskazówkami co do wydzielania kieszonkowego (np. 20 zł dziennie).

7. Można zabrać posiadane karty TKD - trener Grzegorz zapowiada gry z ich wykorzystaniem, będzie można także wymieniać się z innymi posiadaczami zbiorów.

8. Proszę nie zabierać wartościowych przedmiotów w rodzaju biżuterii, drogich zegarków czy odtwarzaczy mp3. Organizator i opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty w tym zakresie.

9. Jeśli któreś z dzieci bierze stale leki, prosimy o ich zapakowanie w przezroczystą torebkę i zaopatrzenie w kartkę z nazwiskiem dziecka i dawkowaniem oraz podpisem rodzica.

10. Warto wziąć zeszyt/brudnopis i coś do pisania, może się przydać przy realizacji zadań obozowych.

11. Osoby, które mają książeczki adepta ZS PUT (niebieskie) otrzymają na obozie wpis o udziale, warto więc je zabrać.

12. Ważną legitymację szkolną - może się przydać.

Kolejne informacje będą podawane na bieżąco.