Mistrzostwa Polski Tangsoodo - Wołomin

W Wołominie odbyła się w dniach 24-25 lutego ósma edycja otwartych mistrzostw Polski w tangsoodo. Impreza przyciągnęła ponad 340 zawodników z 29 klubów Polski i Białorusi, reprezentujących oprócz tangsoodo różne odmiany karate, kickboxingu czy taekwondo.W gronie startujących znalazła się piętnastka reprezentantów LKSW Dan Świdnik. Jak zwykle start zakończył się medalowym łupem. W konkurencji układów na najwyższym stopniu podium stanął Daniel Cur. Kuba Wojciechowski, Łukasz Oleszek i Paweł Wilczopolski wywalczyli srebra, zaś Małgorzata Ciesielska, Natalia Oleszek i Tomasz Gumienniak brązy. Kuba Wojciechowski i Kacper Guz zajęli trzecie miejsca w technikach specjalnych. Jak zwykle jednak wszyscy najbardziej liczyli na starty naszych reprezentantów w walkach. W formule semi-contact (pointfigthing) złote medale wywalczyli Daniel Cur, Paweł Wilczopolski, Jakub Trześniak i Marcin Gupta, srebro Paweł Zdun, a brązy Kacper Guz i Tomasz Gumienniak. Drugiego dnia imprezy trzy starty przyniosły trzy kolejne medale. Paweł Zdun tryumfował zarówno w walkach light-contact, jak i w kick-light, zaś Daniel Cur wywalczył brąz w light-contact. Działalność LKSW Dan wspiera Gmina Miejska Świdnik.