Watford Open Nationals

28 stycznia zawodnicy naszego klubu rozpoczęli starty międzynarodowe w 2024 roku udziałem w turnieju kickboxingu The WON Watford Open Nationals rozgrywanym w angielskim Hatfield. W imprezie uczestniczyli oprócz gospodarzy zawodnicy z Belgii, Czech, Włoch, Irlandii i Polski - w sumie 59 klubów, 889 zgłoszeń. Rywalizowano w formułach light-contact i pointfighting. Nasi zawodnicy zapisali na koncie następujące wyniki:

- Michał Błaziak - złoto pointfighting, srebro light contact juniorów -79 kg,

- Kacper Głowienka - srebro pointfighting, srebro light-contact juniorów -57 kg,

- Igor Głowienka - srebro pointfighting, brąz light-contact kadetów starszych -57 kg,

- Jan Pupiec, Cezary Matys - udział.

Warto podkreślić dobry poziom rywalizacji, niezłą obsadę i twarde walki także w formule pointfighting. Niewykluczone, że za rok pojawimy się na WON większym składem.