Grand Prix Polski w kickboxingu

13 stycznia 2024 r. grupa naszych młodszych zawodników z kategorii dzieci, kadetów  młodszych i pierwszego rocznika kadeta starszego wystartowała na Grand Prix Polski w Kickboxingu w Mińsku Mazowieckim. Był to dla nas start kontrolny w pointfighting, zwłaszcza dla osób zmieniających kategorie wiekowe i wagowe. Osiągnięcia naszych reprezentantów:
- Tomasz Żołędź - złoto dzieci -24 kg, brąz dzieci -27 kg,
- Kacper Zawadzki - złoto kadeci młodsi -28 kg,
- Lena Staińska - złoto kadetki młodsze -42 kg,
- Jan Pupiec - srebro kadeci młodsi -28 kg po przegranej z Kacprem Zawadzkim,
- Oliwier Harasim - srebro kadeci starsi -42 kg,
- Igor Kwiatkowski - brąz kadeci młodsi -37 kg,
- Nikola Okapa - brąz kadetki młodsze do 37 kg,
- Wojciech Markowski - brąz kadeci starsi -37 kg,
- Jagoda Staińska, Radosław Świtacz, Amelia Zabłocka  - udział.
Ogółem w turnieju zorganizowanym przez Walhalla Fight Club  wystąpiły ekipy 38 klubów w 447 startach indywidualnych (w tym ekipa z Łotwy). Gościem honorowym turnieju był legendarny polski kickbokser Marek the Punisher Piotrowski, zmagający się od wielu lat z poważną chorobą. Mimo kłopotów zdrowotnych mistrz rozdawał autografy swoim następcom, pozował do wspólnych zdjęć i z uśmiechem obserwował rywalizację zwłaszcza najmłodszych zawodników.