Egzamin na stopnie

30 stycznia w Łęcznej zawodnicy LKSW Dan z sekcji w Świdniku, Piaskach, Wysokiem i Łęcznej spotkali się na klubowym egzaminie na stopnie uczniowskie w taekwondo. Do sprawdzianu przystąpiło ponad 80 osób. Tym razem zdecydowaną większość stanowili najmłodsi zdający na dziecięce belki Fun Kick. Pod czujnym okiem pięcioosobowej komisji złożonej z posiadaczy czarnych pasów wszyscy kandydaci uzyskali promocję na wyższe stopnie. Spośród zawodników z grupy starszej najwyższe stopnie uzyskali Kacper Lekan (4 kup - niebieski pas), Daniel Poliszuk (2 kup - czerwony pas) oraz Piotr Żołędź (1 kup - czerwony pas z czarną naszywką). Warto dodać, że był on również najstarszym uczestnikiem egzaminu (rocznik 1977). Szczególne powody do zadowolenia może mieć natomiast Małgorzata Ciesielska, która po zdanym egzaminie dołączył do grona czarnych pasów klubu uzyskując pierwszy dan. Egzamin obserwowała liczna grupa rodziców.