Sukces najmłodszych w Olimpie

5 grudnia młodsi zawodnicy LKSW Dan uczestniczyli w otwartych mistrzostwach województwa lubelskiego w kickboxingu, podczas którego rozegrano także turniej walk dzieci w formule soft-stick, czyli szermierki na gąbkowe kije. Impreza zorganizowana w lubelskiej galerii Olimp okazala się niezwykle udana dla małych danowców, którzy zdobyli złote medale we wszystkich czterech kategoriach! Wśród dzieci młodszych zwyciężył Mikołaj Frączyk, a trzecie miejsca zajęli Olaf Steć i Zuzanna Lis. Wśród dzieci starszych do 125 cm tryumfował Kacper Głowienka, w kategorii -135 cm Sara Steć pokonała w finale Jakuba Olecha, zaś w kategorii powyżej 135 cm złoto zdobył Jan Jaworski, srebro Ignacy Kasperek, a brąz Wojciech Zieliński.