Zakończenie sezonu 2021/22

19 czerwca zawodnicy LKSW Dan Świdnik spotkali się na pikniku integracyjnym podsumowującym sezon sportowy 2021/22. Na terenach zielonych przy hotelu Lachówka bawiło się ponad 150 osób – zawodników, rodziców, sympatyków klubu. Nie zabrakło smakołyków z grilla i licznych atrakcji – animacji, strzelnicy łuczniczej, dmuchańca dla najmłodszych. W krótkiej części oficjalnej podsumowano roczny ranking. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Igor Głowienka, medalista pucharu świata i Europy w kickboxingu, aktualny mistrz Polski i zawodnik kadry narodowej kadetów młodszych. Wśród dziewcząt tytuł kolejny już raz zdobyła Maja Besztak, która w tym sezonie zapisała na koncie medale na mistrzostwach Polski i Pucharze Polski. Złotą dziesiątkę klubu utworzyli:

1. Igor Głowienka 246 pkt.

2. Jakub Trześniak 225 pkt.

3. Paweł Bielecki 190 pkt.

4. Michał Markowski 177 pkt.

5. Paweł Wilczopolski 155 pkt.

6. Maja Besztak 146 pkt.

ex aequo Kacper Głowienka 146 pkt.

8. Jan Hawrysz 143 pkt.

9. Kacper Kuraś 137 pkt.

10. Maria Skiba 75 pkt.

Nagrodami dla najlepszych były personalizowane koszulki, które wręczyli obecni na imprezie członek Zarządu Powiatu Świdnickiego Romuald Gumienniak oraz przewodniczący Rady Miasta Świdnik Włodzimierz Radek. Część integracyjna imprezy trwała ponad cztery godziny, a o dobrą atmosferę zadbał znany świdnicki prezenter muzyczny Robert Besztak.

Na zdjęciu najlepsi zawodnicy LKSW Dan w sezonie 2021/22 na zdjęciu od lewej: Paweł Wilczopolski, Jakub Trześniak, Maria Skiba, Kacper Kuraś, Paweł Bielecki, Maja Besztak, Igor Głowienka, Kacper Głowienka, Michał Markowski (nieobecny Jan Hawrysz).

Teledysk z imprezy znajduje się w dziale "Filmy".