Bal Mistrzów Kickboxingu

3 lipca w hotelu Everest w Węgrowie odbył się związkowy Bal Mistrzów Kickboxingu. Na imprezach tych rokrocznie podsumowywana jest działalność związkowa oraz wręczane są wyróżnienia i nagrody. W tym roku kickbokserskie "Oskary" Polskiego Związku Kickboxingu, czyli statuetki "Heros 2020", wręczono w trzynastu kategoriach. LKSW Dan Świdnik otrzymał nagrodę w kategorii "Klub roku 2020" spośród ponad 300 członków PZKB. Prezes związku - Piotr Siegoczyński wręczając statuetkę podkreślił, że kryterium nie były jedynie wyniki sportowe, ale całokształt działalności zwłaszcza w czasie pandemicznych obostrzeń, jak również dobra współpraca z PZKB. Dodatkowo główny trener LKSW Dan Piotr Bernat odebrał w Węgrowie dyplom indywidualny w podziękowaniu za promocję kickboxingu.