Zakończenie sezonu 2020/21

2 lipca odbyło się zakończenie sezonu sportowego 2020/21 w LKSW Dan Świdnik. Na terenie zielonym przy świdnickiej restauracji Lachówka zawodnicy, ich rodzice i rodzeństwo bawili się na imprezie, którą prowadził tata zawodniczki klubu, znany świdnicki DJ i wodzirej Robert Besztak. Główny trener klubu Piotr Bernat podsumował mijający sezon, w czasie którego danowcy zdobyli ponad 140 medali na ogólnopolskich zawodach taekwon-do i kickboxingu, z czego ponad 50 na zawodach rangi mistrzostw Polski i Pucharu Polski, a jedenastu zawodników klubu otrzymało powołania do kadry narodowej. Podsumowano klubowy ranking i nagrodzono wyróżniających się zawodników pamiątkowymi koszulkami. Tytuł najlepszego zawodnika LKSW Dan w mijającym sezonie zdobył Kacper Głowienka, który trzykrotnie stawał na najwyższym podium mistrzostw Polski, zwyciężał także w dwóch edycjach Grand Prix Polski, Piaseczno Open i European Kickboxing Challenge. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Maja Besztak - złota medalistka m. in. Pucharu Polski w kickboxingu i Letniego Grand Prix. Przyznano także wyróżnienia specjalne:
- Wojownik Sezonu - Paweł Wilczopolski, Jakub Trześniak
- Dream Team - Jan Hawrysz, Igor Głowienka, Hanna Czubacka
- Niespodzianka Sezonu - Maksymilian Szłapa, Aron Ruśniak
- Debiut Sezonu - Jakub Ślązak, Wiktor Szłapa, Antoni Hawrysz, Kacper Zawadzki, Michał Błaziak
Najlepszą dziesiątkę zawodników klubu według punktów rankingowych bez podziału na kategorie utworzyli:
1. Kacper Głowienka
2. Jan Hawrysz
3. Jakub Trześniak
4. Igor Głowienka
5. Maksymilian Szłapa
ea. Paweł Wilczopolski
7. Jakub Ślązak
8. Maja Besztak
9. Wiktor Szłapa
10. Hanna Czubacka

Kadrę instruktorską klubu w kończącym się sezonie tworzyli: Piotr Bernat, Bartłomiej Daniel, Łukasz Staiński, Piotr Żołędź, Małgorzata Ciesielska, Adrianna Skowrytko, Jakub Dańko i trenerka mentalna Anna Matysiak. Działalność klubu wspiera Gmina Miejska Świdnik, Powiat Świdnicki, Gmina Łęczna i Powiat Łęczyński.