Kolejne powołania do kadry narodowej PZKB

Podczas mistrzostw Polski w Zawierciu zawodniczka i instruktorka naszego klubu Adrianna Skowrytko została powołana do kadry Polski seniorek w formule light-contact i zaproszona na zgrupowanie, które odbędzie się w wakacje w Zakopanem. Powołanie wręczyli trenerzy kadry Henryk Piwowar i Leszek Jobs. W ten sam weekend dotarły do nas informacje o powołaniach do kadry narodowej dzieci, którą kieruje Zenon Pawlikowski. Wśród naszych najmłodszych kadrowiczów znaleźli się Wiktor Szłapa i Antoni Hawrysz. Z kolei Paweł Wilczopolski po udanych startach w Bałtowie i w Zawierciu znalazł się wkadrze narodowej kadetów starszych w light-contact. Tym samym nasz klub ma już dziesięcioro zawodników w kadrze narodowej PZKB w różnych kategoriach wiekowych.