Seminarium Point Hunter w Wołominie

4 października 21-osobowa ekipa LKSW Dan Świdnik uczestniczyła w międzyklubowym zgrupowaniu kickboxingu w Wołominie zorganizowanym przez Wołomińskie Centrum Sztuk Walki i Stowarzyszenie Point Hunter. Całodniowe szkolenie poprowadzili Bartosz Baczyński z Warszawy (trener kadry narodowej seniorów w formule pointfighting) i Oskar Zawiślak z Łodzi, aktualny mistrz Europy juniorów w kickboxingu. Udział wzięli reprezentaci 12 klubów, a imprezie patronowała burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan i prezes Polskiego Związku Kickboxingu Piotr Siegoczyński. Program obejmował dwie jednostki treningowe oraz sesję sparingową, podczas której nasi zawodnicy stoczyli szereg kontrolnych pojedynków z kolegami z innych klubów. Dla kadetów młodszych zgrupowanie to było elementem przygotowań do mistrzostw Polski tej grupy wiekowej.