Obóz letni Dźwirzyno 2020

W dniach 19-29 sierpnia br. zawodnicy klubów LKSW Dan Świdnik i PKSW Azja Pabianice ze wsparciem dwuosobowej ekipy WCSW Wołomin uczestniczyli w kolejnym obozie letnim, którego miejscem był tym razem ośrodek Pokusa w nadmorskim Dźwirzynie. Jak w przypadku obozów innych klubów organizowanych w tym roku, ze względu na koronawirusa impreza stała do końca pod znakiem zapytania. Udało się ją jednak przeprowadzić mimo obostrzeń sanitarnych i kiepskiej przez większość czasu pogody. Obok treningów nie zabrakło tradycyjnej gry obozowej, której tytułem w tym roku była "Mitologia". Kadrę obozu stanowili Piotr Bernat VI dan, Grzegorz Sokołowski IV dan, Łukasz Staiński I dan, Joanna Józefczuk-Staińska I dan, Katarzyna Oleszek i Miłosława Sysio, wspomagał ich Aleksander Muszyński II dan. Podczas obozu zawodnicy wzięli także udział w organizowanym przez miejscową sekcję taekwon-do turnieju o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg. Na zakończenie odbył się egzamin na stopnie w taekwon-do i kickboxingu.