Otwarte mistrzostwa Warszawy 11.11.2019

10 listopada w hali Reduta odbyła się pierwsza edycja otwartych mistrzostw Warszawy kadetów w kickboxingu formuły pointfighting. W rozegranych w kameralnej atmosferze zawodach uczestniczyły ekipy 9 klubów. Gospodarzem był klub Ninja Academy Warszawa, który prowadzi trenerka kadry narodowej kadetów Emilia Szabłowska. Wśród startujących znalazła się czteroosobowa ekipa LKSW Dan. W sparingowym turnieju najlepiej zaprezentował się Jakub Trześniak, który walcząc w wyższej niż zwykle kategorii -52 kg kadetów starszych zdobył drugie miejsce ulegając w finale utytułowanemu Janowi Bocheńskiemu z Piaseczna. Kuba zdobył także brąz w kategorii -57 kg, a warto dodać, że waży niecałe 47 kg. Brązowe medale zdobyli także kadeci starsi Paweł Wilczopolski w kat. -57 kg i Tomasz Gumienniak w kat. -52 kg, natomiast kadet młodszy Kacper Kuraś był trzeci w kat. -32 kg. Nasi kadeci starsi wystąpili także w składzie drużyn mieszanych w walkach drużynowych. Kuba i Paweł walcząc wspólnie z zawodnikami Ninja Academy zajęli w tej konkurencji trzecie miejsce, a Tomek z kolegami z CTSD Pionki i X-Fight Piaseczno drugie.