Nowy czarny pas w klubie

Instruktor LKSW Dan Świdnik Łukasz Staiński wziął udział w centralnym egzaminie na stopnie mistrzowskie w kickboxingu, który odbył się 6 stycznia w Warszawie. W sprawdzianie wzięło udział 40 kandydatów z całej Polski. W skład komisji wszedł Andrzej Palacz (8.dan) - wieloletni prezes Polskiego Związku Kickboxingu, Piotr Siegoczyński (5.dan) - pierwszy polski mistrz świata w kickboxingu i aktualny prezes PZKB oraz Radosław Laskowski - trener kadry Polski w formule full-contact. Dwugodzinny intensywny egzamin wypadł pozytywnie i świdnicki instruktor do posiadanego już pierwszego dana w taekwondo dołożył taki sam stopień w kickboxingu. Łukasz Staiński jest byłym wielokrotnym reprezentantem LKSW Dan, medalistą mistrzostw Polski i świata w taekwondo. Obecnie jest głównym instruktorem grup dziecięcych świdnickiego klubu.